Handel - Purition 40g

Wegetarianizm lub weganizm

Wysokobiałkowy

Wysokowłóknista

Niska zawartość cukru

Węglowodany netto

Bezglutenowy

Bez GMO

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Jesteś nowy w Purition?

Discovery Box to świetne miejsce, aby zacząć.


Wypróbuj 6 naszych standardowych smaków w wersji Original lub Dairy Free Vegan.


Jeśli nie jesteś całkowicie weganinem, zalecamy zacząć od Original Discovery Box - będzie on również odpowiedni dla osób, które mają problemy z laktozą.


Dumna

produkcja wyłącznie z prawdziwych składników

Migdały

Chia

Kakao

Kokos

Złote siemię lniane

Makadamia

Pistacja

Nasiona dyni

Sezam

Truskawka

Ziarna słonecznika

Laski wanilii

Nasiona konopi

Jak najlepiej wykorzystać Skrzynkę Odkrywców?

Niezależnie od tego, jakie są Twoje powody wypróbowania Purition, zalecamy, abyś zamienił swoje zwykłe śniadanie na koktajl Purition - stosuj go codziennie przez 5 lub 6 kolejnych dni.

Da Ci to czas na przyzwyczajenie się do wysokiej zawartości błonnika i dodatkowych składników odżywczych.

Dla kogo jest przeznaczony?

Purition to żywność i dlatego jest odpowiedni dla każdego, ponieważ każdy może odnieść korzyści z lepszego odżywiania. Purition nie zawiera glutenu, jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy, nie zawiera soi, nie zawiera GMO i jest zatwierdzony przez Vegetarian Society. Nasza opcja wegańska oparta na roślinach jest zatwierdzona przez Vegetarian Society Vegan Approved.

Jak ją przygotować?

Wystarczy dodać 40 g saszetkę do 200-250 ml mleka (ulubionego rodzaju) i miksować przez około 30-40 sekund do uzyskania pożądanej konsystencji.

Jak smakuje Purition?

Purition ma subtelny, lekko orzechowy smak i nie jest słodki. Nie używamy aromatów ani substytutów prawdziwej żywności. Wiele osób twierdzi, że Purition smakuje "zdrowo", ponieważ widać, że jest zrobiony z naturalnych składników i uwielbiają sposób, w jaki się po nim czują. Jeśli masz apetyt na słodycze, możesz dodać trochę mrożonych jagód lub banana, jeśli to konieczne, przed zmieszaniem z ulubionym mlekiem. Jeśli nie lubisz nasion i orzechów, chcesz czegoś intensywnie aromatycznego lub nienaturalnie słodkiego, Purition może nie być dla Ciebie.

Co robi Purition, czy to działa?

Tak, jedzenie prawdziwej żywności zamiast rafinowanej poprawia stan zdrowia i jest, jak wierzymy, odpowiedzią na wiele problemów zdrowotnych związanych z dietą, które obecnie występują.

Prawdziwa żywność jest uprawiana, odżywiana i hodowana w naturze, nie jest czymś, co zawiera sto składników lub zostało opracowane w laboratorium. Prawdziwa żywność nie zawiera gum, aromatów, sproszkowanych olejów roślinnych ani fałszywych witamin i minerałów.

Kiedy należy stosować Purition?

To zależy wyłącznie od Ciebie, ale zalecamy codzienne stosowanie dla uzyskania najlepszych rezultatów - Purition musi stać się częścią Twojego stylu życia, abyś mógł odczuć prawdziwą różnicę. Śniadanie lub pierwszy posiłek w ciągu dnia to rozsądne rozwiązanie dla większości osób, ponieważ będziesz mieć łatwy dostęp do zimnego mleka i blendera. Łatwo jest nie doceniać znaczenia właściwego rozpoczęcia dnia. Purition może być również używany do przygotowania lunchu, gdy nie masz czasu lub wieczorem, jeśli odpowiada to Twojemu stylowi życia. Jeśli wybierasz się w miejsce, gdzie wybór zdrowej żywności może okazać się trudny, Purition może służyć jako przekąska. Purition jest niezwykle wszechstronny, ale nie powinien być stosowany w celu zastąpienia wszystkich posiłków. Zalecamy stosowanie zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która zawierałaby solidny posiłek z białkiem, zdrowymi tłuszczami i dużą ilością zielonych, liściastych i kolorowych warzyw, aby zapewnić codzienne spożycie pełnego spektrum witamin i minerałów.
Podczas treningu stosować jako naturalną alternatywę dla koktajli proteinowych. Stosuj po treningu, aby uzupełnić utracone składniki odżywcze, lub przed treningiem, aby zasilić trening i regenerację. Purition jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe i białko (BCAA), które dostarczają organizmowi naturalnych składników odżywczych, których potrzebuje po wysiłku.

Jak Purition może pomóc?

Purition może przyczynić się do dobrego stanu zdrowia na wiele sposobów:

  • Ułatwia przejście na zdrowe odżywianie oparte na pełnowartościowych składnikach spożywczych
  • To szybkie i łatwe rozwiązanie na posiłki, gdy brakuje czasu
  • Nie musisz zbyt wiele myśleć o tym, co kupić i ugotować na każdy posiłek
  • Utrzymanie głodu na wodzy, składniki trawią się powoli przez wiele godzin
  • Doskonała kontrola porcji, gotowe w kilka sekund
  • Minimalne przygotowanie i sprzątanie
  • Spokój ducha, pomaga pozbyć się stresu związanego ze zdrowym odżywianiem.

Odżywianie na śniadanie.

Wystarczy wymieszać z 200 ml ulubionego mleka.
Stosuj codziennie jako element zdrowego odżywiania.

Wierzymy w prawdziwą żywność.

Każdego dnia roboczego odbieramy dostawę najświeższych składników. Mielemy, siekamy, mieszamy i pakujemy je codziennie w siedzibie firmy Purition w Shrewsbury, w samym sercu Shropshire.

Sklep Oryginalny Sklep wegański