Wyciskarki Kuvings

Firma NUC Electronics, która produkuje urządzenia do wyciskania soków Kuvings istnieje na rynku już od 1978 roku. Obecnie to jedna z najszybciej rozwijających się firm na terenie Korei Południowej. Od lat marka rozwija się doskonale i promuje na licznych targach na całym świecie, mając coraz większe grono fantów. W Polsce firma jest znana od 2012 roku. W naszym kraju również grono klientów także rośnie i również firma zdobywa coraz więcej nagród. Produkty są objęte gwarancją na 10 lat.

W sklepie internetowym kuvings.targi.pl możemy skorzystać z usług autoryzowanego przedstawiciela. Będzie można tam znaleźć wszystkie doskonałe urządzenia z oferty firmy. Soki to bardzo cenne źródło witamin oraz minerałów. Mogą one również stanowić urozmaicenie dla naszej diety. Wyciskarki Kuvings dzięki swojej wyjątkowej budowie i zastosowanym materiałom mają możliwość zachowania większej ilości cennych składników niż inne dostępne rynku modele.

ZASADA DZIAŁANIA

Najważniejszą częścią urządzenia będzie ślimak, który odpowiada za rozgniatanie owoców i wyciskanie soków. Następnie soki są przeciskane przez sito, które oddziela sok z miąższem od pulpy, która nie ma wartości. Sok, który zostanie przefiltrowany przez sito będzie zgarniany z użyciem specjalnych wycieraczek i dostanie się do wylewki. Praca odbywa się wolno, ale bardzo efektywnie.

TECHNOLGIE

Trzeba zwracać uwagę na to, że urządzenie wykorzystuje silniki indukcyjne. Pozbawione szczotek komutatorów i innych elementów, które się zużywają urządzenie będzie pracować wydajniej i sprawniej niż silniki elektryczne. Dzięki temu sprzęt jest wytrzymały i producent może dać na niego 10 lat gwarancji. Silnik pracuje z mocą 240W, jest to więcej o około 100W od większości innych dostępnych urządzeń.

MATERIAŁY

Śruba oraz sito wykonywane są z ULTEMU a więc materiału, który będzie 8 razy twardszy niż klasyczne tworzywo sztuczne. Do tego materiał jest gładki oraz łatwy w czyszczeniu. Misa i pojemniki do soków z Tritanu, a więc nowoczesnego materiału, który obecnie wykorzystuje się w kuchniach coraz częściej między innymi w butelkach dla dzieci. Materiał jest wolny od bisfenoli,. dlatego nie będzie miał złego wypływu na nasz organizm nie musimy się go obawiać.