Sokoterapia - Oczyszczanie organizmu

Jeśli nadal nie znacie klucza do zdrowia jakim jest sokoterpia to już czas, by go poznać. Picie świeżych soków dostarczy do organizmu naturalną multiwitaminę. Prawidłowo odżywione komórki organizmu to gwarancja doskonałego zdrowia.

Sokoterapia to także jedna z metod oczyszczenia organizmu z pasożytów, toksyn czy metali ciężkich. Regularne picie wspomagać może walkę z wieloma schorzeniami. Z tej metody będzie mógł korzystać każdy niezależnie od wieku. Warto wiedzieć jak można wspierać swój organizm pijąc soki.

Technologia - Uzyskanie pełnowartościowego soku Marka Kuvings ma dla nas doskonały sprzęt do wyciskania soków.

Wyciskarka będzie lepszym rozwiązaniem niż sokowirówka. To duże znaczenie, jeśli chodzi o jakość uzyskiwanego produktu. Urządzenie zamiast rozcierać i wirować owocami będzie wyciskać bez zbędnego napowietrzania. Dzięki temu uzyskać można pełnowartościowy i esencjonalny sok, który będzie doskonały, bardzo zdrowy, ponieważ wszystkie składniki odżywcze będą tam zachowane. Napój jest bogaty we wszystko co najcenniejsze w miąższu owoców i warzyw. Sok uzyskiwany przez wyciskanie będzie miął wyższą jakość niż ten z kartonu, będzie można nim oczyścić organizm z pasożytów i będzie dla nas podstawą zdrowej diety.

Wyciskarka, sokowirówka, karton - czym różnią się soki?

W sokach z kartonów często pojawiają się konserwanty, sztuczne barwniki, cukier, słodziki. Napoje te są dodatkowo rozwodnione i nie będą miały takiego smaku jak te świeżo wyciskane. Świeżość i smak będzie lepsza z wirówki, ale tutaj nie będzie bowiem takiej jakości soki. Wiele szybko wykonywanych obrotów podnosi temperaturę a to niestety sprawia, że taki sok będzie tracił cenne witaminy i minerały. Dochodzi także do napowietrzenia, które niszczy enzymy. Co więcej sok z wirówki nie może być przechowywany.

Rozwiązaniem będzie więc wyciskarka, która miażdży owoce i uwalnia sok z przestrzeni międzykomórkowej. To świetne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu będziemy mieli dostęp do świetnych, zdrowych, esencjonalnych soków, których wartość odżywcza będzie po prostu doskonała. W trakcie pracy wyciskarka nie będzie bowiem niszczyć żadnych cennych składników soku, a na tym właśnie powinno nam zależeć, gdy chcemy świeże soki spożywać.