Whole Slow Juicer Big Mouth B6000

Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 jest wyciskarką, która nakazuje zwrócić na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów. Jest urządzeniem cichym i stabilnym, można przy tym liczyć na nią nawet wówczas, gdy mamy do czynienia z wyjątkowo twardymi surowcami.

Największym udogodnieniem jest oczywiście budowa tego urządzenia. Wsad wyciskarki jest wyjątkowo szeroki, dzięki czemu zyskujemy możliwość uzyskania soku z całych owoców, bez konieczności ich wcześniejszego krojenia. System taki ma duże znaczenie, zapobiega bowiem procesowi utleniania soku oraz pasteryzacji, do której podchodzi się niechętnie przede wszystkim dlatego, że pozbawia ona napój charakterystycznych dla niego właściwości odżywczych.

W otworze bez problemu zmieści się całe jabłko, pomidor, pomarańcza oraz wiele innych składników, dzięki którym zdrowy i smaczny sok znajduje się w zasięgu naszej ręki. Ciekawym rozwiązaniem jest tez zastosowanie silnika o wysokiej mocy, pozwala to bowiem na zwiększenie efektywności wykorzystywanego przez nas urządzenia.

Wysoka moc sprawia też, że sok można wydobywać również z selera oraz buraka, a więc z tych składników, z którymi standardowe sokowirówki i wyciskarki nie radzą sobie najlepiej. Co ważne, sama praca urządzenia nie jest uciążliwa dla otoczenia, poziom hałasu wynosi bowiem zaledwie 40 decybeli, co jest wartością nawet dwa razy mniejszą niż w przypadku innych rozwiązań tego typu. Warto też zwrócić uwagę na wagę urządzenia. Ta wynosi siedem kilogramów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że okaże się ono rozwiązaniem wyjątkowo stabilnym.

Innym elementem wyposażenia, który możemy uznać za innowacyjny, jest bez wątpienia pionowy podajnik. To właśnie dzięki niemu surowce same przesuwają się w stronę wała, a wyciskanie soku staje się bez porównania łatwiejsze. Ten sam mechanizm sprawia, że sok może być wyciskany w większej niż dotychczas ilości, a tym samym owoce i warzywa nie marnują się.

Wał i sito zostały przy tym wykonane z twardego materiału, producent położył przy tym również nacisk na trwałość obudowy. Jeśli zatem zdecydujemy się na zakup wyciskarki Kuvings, nie musimy obawiać się, że szybko ulegnie uszkodzeniu. Na uwagę z naszej strony zasługuje też to, że czyszczenie urządzenia odbywa się w sposób intuicyjny.