O wyciskarce do soków marki Kunvings Whole Juicer

Jeśli zmęczyło Cię krojenie warzyw i owoców na drobne części, aby uzyskać szklankę soku zapoznać się z możliwościami rewelacyjnej wyciskarki do soków Kunvings Whole Juicer B6000S.

Wśród tego typu sprzętów kuchennych, wyciskarka Kunvings Whole Juice B6000S jest absolutnym hitem. Na całym świecie sprzedano już kilka milionów sztuk tej wyciskarki, a tylko w naszym kraju kilkadziesiąt tysięcy. Wyciskarka zdobyła wiele nagród, między innymi: nagrodę magazynu „Businesswoman & live”, Złoty Laur Konsumenta i Złotą Top Markę.

Swą popularność wyciskarka Kunvings Whole Juicer B6000S zawdzięcza między innymi bardzo mocnemu silnikowi. Wyposażona została w silnik o mocy 240 W. Tak mocny silnik pozwala wyciskać sok z nawet bardzo twardych warzyw i owoców. Zrobimy w niej sok między innymi z: jabłek – nawet z wyjątkowo twardych odmian; ananasów – zawiera duże ilości witamin z grupy B; mandarynek, cytryn.

W wyciskarce Kunvings Whole Juicer B6000S można przygotowywać sok z różnych gatunków owoców cytrusowych; kapusty – sok z tego warzywa jest doskonałym źródłem fitoskładników, czyli naturalnych antyutleniaczy; marchwi – źródło beta-karotenu; roślin liściastych; ziół i wielu jeszcze innych owoców i warzyw, w tym z bardzo twardych czerwonych buraków i z imbiru.

Ogromną zaletą wyciskarki Kunvings Whole Juicer B6000S jest prosta obsługa. Do wyciskarki dołączone zostały dwa pojemniki na sok i specjalna szczoteczka, którą można bardzo szybko oczyścić jej sita. Wszystkie elementy wyciskarki, także korpus i sita czyści się bardzo wygodnie i prosto.

Wyciskarka Kunvings Whole Juicer B6000S to absolutny lider wśród tego typu sprzętów kuchennych. Na urządzenie producent udziela pełnej, dziesięcioletniej gwarancji. Nie ma żadnych wątpliwości, że wyciskarka Kunvings Whole Juicer B6000S to urządzenie, które przyda się każdemu. Kunvings jest marką znaną od wielu lat. Zajmuje się produkcją małego sprzętu AGD. Specjalnością firmy są przede wszystkim wyciskarki do soków i sokowirówki oraz inne wyspecjalizowane urządzenia kuchenne, które ułatwiają przygotowanie żywności.

W Korei, skąd marka Kunvings się wywodzi, jej urządzenia cieszą się ogromną popularnością. Marka jest doceniana przede wszystkim za wysiłki, które wkłada w propagowanie zasad zdrowego żywienia. Wyciskarki sygnowane marką Kunvings wyróżniają się oryginalnym designem, perfekcyjną jakością wykonania, prostą obsługą i niezawodnym działaniem.