WYGLĄD I ELEMENTY WYCISKARKI KUVINGS WHOLE SLOW JUICER:

Urządzenie do wyciskania soków KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to propozycja sprzętu ciężkiego, ale dzięki temu stabilnego i w trakcie użytkowania nic nie powinno się wydarzyć.

Estetyka urządzenia sprawia, że będzie się ono świetnie prezentować, dodatkowo mamy wygodną formę jego rozłożenia i składania. Producent wprowadza tam miejsce do wkładania owoców o średnicy 7,5 cm. Dzięki temu rzeczywiście sprzęt będzie się świetnie sprawdzał, ponieważ nie będzie trzeba owoców dzielić zanim będą one tam włożone. Jest to praktyczne rozwiązanie umożliwiające szybszą pracę.

KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to sprzęt, w którym dostajemy silnik o mocy 240 W. to bardzo dużo jak na wyciskarki. Mocny silnik będzie sobie dobrze radził z twardymi warzywami ale również z miękkimi owocami. Jest to zaskoczenie, ponieważ często były z tym problemy.

Silnik, który ma charakter bezszczotkowy jest bardzo wydajny i jednocześnie sprawdza się doskonale ze względu na dużą moc jak na urządzenie, które będzie miało pionowy charakter. W urządzeniu wprowadzony jest ciężki, solidny wałek. Odpowiada on za skuteczne miażdżenie owoców. Wszystko wykonywane z ultemu będzie wyjątkowo odporne na zniszczenie. Miska oraz wszystkie części plastikowe wykonane są z Tristanu, który jest surowcem wolnym od bisfenoli.

Sprzęt pracuje z prędkością 60 obrotów na minutę. Przy takich parametrach będzie sobie dobrze radził ze wszystkimi surowcami a jednocześnie nie będzie niszczył cennych wartości odżywczych. Dostajemy aż 10 lat gwarancji na silnik oraz wszystkie elementy tego urządzenia. Do wyboru mamy sprzęt w trzech kolorach. Można wybrać biały, srebrny albo burgund. Widać przez dyszę, nieco przyciemnianą jak wygląda proces pobierania oraz rozdrabniania składników.

Producent urządzenia KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 to firma wiodąca na rynku, która ma wiele ciekawych urządzeń prozdrowotnych, w tym również nowoczesne wyciskarki do soków. Wielką zaletą tego sprzętu będzie między innymi jego przygotowanie w taki sposób, że dość łatwo można je czyścić, będzie trudne do porysowania.

Sok wyciska się inaczej niż w poziomych urządzeniach, zostaje bowiem w pojemniki i tak można sobie różne soki mieszać. Urządzenie ma również specjalnie przygotowany bieg wsteczny, który jest elementem zabezpieczającym w momencie, jakby do urządzenia włożone było zbyt dużo surowca. To konkretne i sprawdzające się dobrze zabezpieczenie.