Jak działa technologia Kuvings?

Nowoczesna wyciskarka Kuvings Whole gwarantuje nam przygotowanie doskonałych soków bez noży i ostrzy.

To pierwsze takie urządzenie na rynku, które przygotowuje sok z całych owoców i warzyw bez marnotrawienia miąższu. Właśnie to sprawia, że ta wyciskarka ma duża przewagę nad innymi wirówkami, blenderami czy sprzętami, które będą mielić szatkować owoce i tym samym przygotowują nam ubogie soki, które są rozwarstwione, utlenione i po prostu mało smaczne. Nasza wyciskarka daje gwarancje, że spożywany sok będzie najwyższej jakości, będziemy mieli esencję tego co naturalne, doskonałe do oczyszczenia organizmu z toksyn oraz pasożytów.

Zalety jednoślimakowego modułu

W urządzeniu Kuvings za wyciskanie soku odpowiada duży, wolno obracający się mechanizm, który będzie podobny do ślimaka. Dlatego określa się sprzęt jako wyciskarkę jednoślimakową. Jest to element, który ma wiele istotnych zalet. Wykonany jest z ULTEMU, a więc takiego tworzywa, które jest neutralne w stosunku do kwasów z owoców, dlatego nie wchodzi w reakcje i nie trzeba się obawiać, że będzie coś działo się niekorzystnego z naszymi sokami. Wolne obroty dodatkowo gwarantują nam, że sok nie będzie się nagrzewał.

Dzięki temu mamy odpowiednią ochronę witamin i enzymów, które w soku się znajdują i przez wysoką temperaturę mogą być niszczone. Szczególnie wrażliwa jest witamina C< która dla naszej odporności będzie bardzo ważna, wpływa na oczyszczenie organizmu z pasożytów. Tak samo kontakt z elementami metalowymi niekorzystnie wpływa na żelazo oraz magnez. Dzięki temu, że mamy tutaj innowacyjny, super twardy plastik taki problem nie będzie występował. Jeśli soki pozyskujemy wyciskarką Kuvings nie trzeba się obawiać, że sok taki będzie pod kątem smaku słaby, wręcz przeciwnie będzie nieporównywalnie smaczniejszy.

Wiele schorzeń i dolegliwości wynika z tego, że w organizmie gromadzą się pasożyty, toksyny i metale ciężkie. Odpowiednia dieta, która będzie związane z usuwaniem tych toksyn i pasożytów to wielka siła dla naszego organizmu i warto ją prowadzić. Sprzęt Kuvings to takie urządzenie, które charakteryzuje się wyjątkową jakością i na pewno sprawdzi się doskonale.

Dlatego zachęcamy do tego, by na tą właśnie propozycję się zdecydować. Dodatkowo sprzęt ma mocny silnik, który będzie gwarantował nam świetną wydajność.